O nás

www.advhorak.cz

Kontakt

Hodonínská 105

 

69603 Dubňany

 

518 366 777 (8:00-15:00)

 

adv.horak@gmail.com

O nás

Vážený návštěvníku,

dříve než se začtete do textu, který popisuje naše podnikání, dovolte nám poděkovat Vám za návštěvu těchto stránek. Bude nám potěšením splnit Vám jakýkoliv požadavek, třeba i méně tradičního rázu.

 

Prodejem obuvi se zabýváme přes 20 let a od samého počátku byla v našem záběru pracovní obuv. Té se v posledních letech věnujeme výhradně a jsme zaměřeni především na firemní klientelu. Díky námi obslouženým firmám víme, že naše obuv “má zvuk” a nebojíme se proto oslovit i stejně náročného běžného uživatele. Všem jdeme při tom vstříc kvalitní obuví za příznivou cenu, která je pro nás vyráběna také v Česku, v Německu a nebo v Itálii.

 

Ve výčtu námi nabízené obuvi můžete nalézt jak lehký nazouvák do nenáročných provozů tak specifickou pracovní obuv, která má bezpečnostní tužinku nebo také kovovou planžetu v podešvi a nebo takovou obuv, která nese vlastnosti antistatičnosti (viz Normy - technické parametry).

 

NAŠE DEVÍZA - VAŠE ÚSPORA A SPOKOJENOST

Jsme připraveni Vám z našeho e-shopu dodat požadovanou obuv za nejpříznivější cenu na českém trhu. Pokud tedy najdete na jiném českém e-shopu obuv, která je levnější a je totožná s námi nabízenou (kromě výprodejů a našeho protiskluzného DE-nazouváku), neváhejte nás kontaktovat. Oslovíme Vás jistě cenou zajímavější. Jediné s čím byste měli v takovém případě počítat, je doba doručení v delším časovém horizontu. Ne všechnu obuv totiž máme skladem, ale zpravidla ji budete mít na požadované adrese do 14 dnů.

 

Dále chápeme Váši snahu o minimalizaci nákladů při odběru většího množství obuvi. Zde Vám vyjdeme vstříc již při odběru deseti kusů. Neváhejte nás tedy kontaktovat s Vašimi konkrétními požadavky.